Hakkımızda

1998 yılında ticari taksi işi ile ticarete başlayan Celal Şen 2010 yılında kendi inşaat şirketini kurdu.

Firmamız 2010 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Kuruluş gayesi müşterilerine sağlıklı güvenli ve huzurlu yaşam alanı inşaa etmek olan   CELAL ŞEN Yapı aynı zamanda insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip ederek ve uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak yatırımcıları için her zaman doğru ve güvenli yatırım fırsatlarını oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Bu yüzden büyük bir sorumlulukla sahip olduğumuz 12 yılı aşkın tecrübemizle her zaman memnun kalınacak yaşam alanlarının hazırlanmasını ilke edindik.

Yenilikçi Olmak İlkemiz

Celal Şen Yapı olarak inşaat sektöründe 2010’li yıllardan gelen tecrübemiz ile sizlere kaliteli ve yaşanabilir konutlar sunmak için çalışmaktayız.

Celal Şen Yapı olarak bir yandan yenilikçi bir anlayış ile hizmet verirken, diğer yandan çalışanlarımızın motivasyonunu en üst seviyede tutarak bir aile olduğumuzun bilinci ile hareket ediyoruz. Kendilerine duyduğumuz güvenin karşılığını veren çalışanlarımız, kalite standartlarını gözetip müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmaktadır.

Celal Şen Yapı olarak inşaat alanında birçok farklı hizmet ile sektörde var olmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Hangar, konut, işyeri, villa, site gibi farklı binaların inşa edilmesi aşamasında hizmet veren firmamız, değişen müşteri ihtiyaçlarını gözeterek çalışmalarını yürütmektedir. Anahtar teslim binaların yanı sıra ekonomik ya da estetik ayrıntıların ön plana çıktığı modeller de ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Kentsel dönüşüm ve ülkemizin deprem kuşağında olması gerçeklerini aklından çıkarmayan firmamız, sağlıklı ve güvenilir binalar inşa etme prensibinden kesinlikle taviz vermemektedir. Her şeyden önce insan hayatını ön plana koyan firmamız, ekonomik beklentileri öteleyerek çalışmaktadır. İlkelerinden ve kurumsal politikalarından vazgeçmeden özenle çalışan firmamız, her türlü konut ihtiyacının karşılanmasında sizlere hizmet vermektedir.

BİZE ULAŞIN

HARİTADAKİ YERİMİZ